Index Podcast Impreza 2014 Impreza 2010 Impreza 2009 Impreza 2008 Kontakt

Po czterech latach przerwy, śmiało możemy powiedzieć:

Back to the GAME!
Postanowiliśmy nagle i niespodziewanie zreaktywować AmiWigilię w 2014 roku! Zlot Amigowców będzie miał miejsce w Poznaniu, 20 grudnia, czyli w sobotę. Impreza odbędzie się w zaprzyjaźnionej klubokawiarni Meskalina na ulicy Stary Rynek 6, czyli jest to samo centrum miasta! Na party place będzie internet: LAN i WiFi oraz rzutnik.
Impreza ma charakter otwarty, jednak dla nas wydzielona jest sala, gdzie sobodnie każdy się zmieści. Przewidujemy, że podczas imprezy pojawią się ludzie nie z naszego środowiska. Uważamy to jednak za plus gdyż będziemy mogli pokazać, że nasz komputer nadal żyje.
Po pierwsze: program może ulec zmianie. Jest zamieszczony w celech informacjnych. Po drugie: impreza zaczyna się o 12, a kończy o 23. Na miejscu będziem wcześniej, więc jak ktoś pojawi się przed 12 to ok. Po trzecie: OBOWIĄZUJE ZAKAZ PALENIA. Po czware: Obowiązuje regulamin. akceptowany w momencie wejścia na imprezę automatycznie.

Atrakcje:
1. Pegasos II z najnowszym systemem AmigaOS 4.1,
2. Macbook Air z AmigaOS 4.0 (4.1) za pomocą emulacji ­ WinUAE,
3. Nowe oprogramowanie pod AmigaOS 4.1,
4. Stare gry amigowe pod AmigaOS 4.1,
5. Programy napisane za pomocą pakietu Hollywood pod AmigaOS 4.1.
6. Dema, Gry, Mody...  

Do pobrania:
Regulamin / PDF
Program / PDF

Myślimy, że liczba atrakcji ulegnie powiększeniu za sprawą naszych gości z ciekawym sprzętem/softem.

Jeśli ktoś będzie miał ochotę zaprezentować coś ciekawego, służymy pomocą + rzutnikiem. :) Serdeczanie zapraszamy.Wyświetl większą mapę

Do ściągnięcia tapeta:


Made with Amiga! Polski Portal Amigowy
Twitter Blogger